Nemažai žmonių mano kad rašyti dienoraštį yra iš tiesų kvaila. nenaudinga ir tai daro tik mažos mergaitės, jeigu ir tu taip galvoji baisiai klysti. Toje mažoje knygutėje tu gali išlieti savo jausmus, papasakoti kas nutiko, aprašysi sapnus ir viską. Nesenai radau savo dienoraštį kurį rašiau prieš 2 metus. Iš tiesų, jame rašiau viską ir dabar jį paskaityti įdomu ir linksma. Tai papasakosiu kaip gali pradėti rašyti savo dienoraštį, ką jame rašyti, jeigu dar jo nerašai :).
Apie ką rašyti?
Tiesą pasakius jame galu rašyti viską ką tik nori apie draugus, meiles išgyvenimus apie viską kas vyksta tavo gyvenime. Keli pavyzdžiai:
- Tavo mėgstamiausias filmas, knyga, akrorius ar aktorė, dainininkas, serialas.....
- Tavo draugai, šeima...
- Parleista diena
- Sapnas
- Baimės
- Gali papaišyti ar įklijuoti kokių nors nuotraukų, žurnalo iškirpčių, lipdukų.
- Prisimink vaikyste....
Kaip jį išsirinkti ir tvarkyti?
Geriausia dienoraščiui išsirinkti užrašų knygute kietu viršeliu arba kokį nors sąsiuvinį. Jeigu nori gali jį kaip nors įdomiai papuošti.
Taip pat rašydama turi susikaupti, prisiminti kas atsitiko per dieną ir viską arba bent jau ką nori aprašyti. NESKUBĖK, rašymas turi būti malonumas, o ne dar vienas reikia ar privalau. Kitaip dienoraščio rašymas visiškai neteks prasmės.
Tirli pirli...
Štai toks nedidelis, gal kiek ir neįdomus straipsnelis. Bet manyčiau kad visiems reikėtų pradėti rašyti dienoraščius, nes jį radus po daugelio metų, būtų tikrai labai įdomu paskaityti :).